Filozofia

PUK, PUK! DLACZEGO TUTAJ JESTEŚMY?

Do działania motywuje nas świadomość, że praca którą wykonujemy może wywrzeć bardzo duży wpływ na rynki, w życiu których uczestniczymy. A co za tym idzie, wpływamy na naszych klientów, na ich konkurencję oraz ich klientów. Zmieniamy reguły gry – tworząc najlepsze strategie reklamowe docieramy precyzyjniej do finalnych odbiorców. W ten sposób pomagamy firmom rozwijać się dynamiczniej. Dzięki lepiej zarządzanym marketingowo firmom zyskuje całe społeczeństwo – możemy się dzięki nim cieszyć coraz to lepszymi produktami i usługami które wprowadzają takie firmy – a nas cieszy to, że w jakimś stopniu nieustannie razem z nimi zmieniamy świat na lepszy.

Pomagamy firmom rosnąć zarówno od początku ich istnienia (wprowadzanie marki na rynek), w trakcie dynamicznego rozwoju (lifting marki, kampanie reklamowe, usługi techniczne), ale również w okresie stagnacji lub spadku sprzedaży.

Wyróżniamy się na tle innych firm z branży reklamowej, ponieważ jesteśmy w stanie od początku do końca zaplanować oraz wdrożyć skuteczne działania marketingowe. Każde podjęte przez nas zlecenie, nawet koncepcja najprostszej ulotki jest poddawane wnikliwej analizie i przemyśleniom. Nie dajemy miejsca na przypadki. Zwracamy uwagę na spójność oraz logikę w działaniu, nie zapominając na moment o spoglądaniu na produkty i usługi naszych klientów z różnych perspektyw. To czyni nasze realizacje bardziej kreatywnymi.

Naszą ofertę stworzyliśmy w oparciu o trzy kluczowe wartości, które dostarczamy naszym klientom:

 • Orientacja na strategicznym planowaniu reklamowy, czyniąc działania marketingowe efektywniejszymi
 • Odpowiednio skomponowany portfel usług marketingowych, który pozwala na wdrażanie przemyślanych strategii
 • Dobór strategicznych partnerzy biznesowi, którzy uzupełniają naszą ofertę przez co powstaje kompleksowy produkt finalny dla naszych klientów

STRATEGICZNE PLANOWANIE DZIAŁAŃ REKLAMOWYCH

Poprzez strategiczne planowanie działań reklamowych rozumiemy:

 1. analizę otoczenia konkurencyjnego
 2. opracowywanie konceptu strategicznego marki, na który składają się:
  • Insight (wniknięcie w głąb umysłu konsumenta, zrozumienie jego rzeczywistej, głębokiej potrzeby lub problemu; przykład takiego Insightu: marka Dove – kobietom zależy na tym, aby nie być gorszymi od innych; między innymi właśnie dlatego marka Dove w swoich reklamach zrezygnowała z modelek układając genialną strategię marketingową)
  • Benefits (zbiór korzyści racjonalnych oraz emocjonalnych)
  • RTB (czyli tzw. Reason to Believe – dlaczego klienci mają uwierzyć w naszą obietnicę rynkową)
 3. planowanie mediów oraz narzędzi marketingowych

STRATEGICZNY PORTFEL USŁUG REKLAMOWYCH

Nawet najbardziej genialna strategia marketingowa jest praktycznie nic nie warta, gdy nie da się jej wdrożyć. W związku z tym opracowaliśmy strategiczny portfel usług reklamowych, dzięki którym jesteśmy w stanie wcielać w życie nasze pomysły:

 1. Marketing strategiczny: planowanie oraz wdrażanie
 2. Kreatywne Studio Graficzno-Poligraficzne
 3. Strony internetowe: projektowanie + opracowywanie treści
 4. Profesjonalne filmy reklamowy oraz fotografia reklamowa
 5. Reklamy Google + analityka Google Analytics
 6. Pozycjonowanie stron internetowych (SEO)
 7. Reklama Facebook ADS
 8. Media tradycyjne (radio, outdoor, TV)

STRATEGICZNI PARTNERZY BIZNESOWI

Podczas naszej wieloletniej praktyki w branży reklamowej natknęliśmy się na różnych specjalistów, zarówno tych lepszych, jak i niestety – tych słabszych. Aby móc lepiej pomagać przedsiębiorcom w kompleksowym wdrażaniu strategii działań marketingowych, nie możemy opierać się tylko i wyłącznie na naszych umiejętnościach. W ten sposób stworzyliśmy bazę sprawdzonych partnerów biznesowych – specjalistów w różnych narzędziach reklamy. Od producentów filmowych, firm poligraficznych, poprzez freelancerów, programistów oraz agencji interaktywnych które pomogą nam wdrożyć Twoją stronę internetową aż po wyspecjalizowane firmy zajmujące się optymalizacją pod kątem wyszukiwarki Google. Oczywiście, współpracując z nami nie będziesz musiał zajmować się zarządzaniem ludźmi – my zorganizujemy wszystkie kwestie techniczne. Tym sposobem decydując się na podjęcie działań marketingowych, nie będziesz musiał obawiać się o to, czy zatrudniłeś odpowiedniego specjalistę bądź firmę do wdrożenia konkretnej usługi. My to przeszliśmy już za Ciebie…

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy przedsiębiorcami, którzy od wielu lat zajmują się realizacją usług marketingowych. Naszą przygodę w branży marketingowej rozpoczęliśmy w dość standardowych sposób, czyli od świadczenia usług czysto technicznych, takich jak: prowadzenie kampanii reklamowych w Internecie, projektowanie grafiki komputerowej, produkcja reklamy video oraz wdrażanie stron internetowych. Pracowaliśmy zarówno dla dużych korporacji (takich jak browary Perła S.A. Kolpolter, Alior Bank), jaki i dla małych firm. Aktualnie specjalizujemy się w planowaniu oraz wdrażaniu strategii reklamowych w życie.

Strategie Reklamy jest firmą prowadzoną przez stratega reklamy Rafała Gnatiuka oraz jego partnerów – ekspertów w różnych dziedzinach marketingu (kreacja, design, reżyseria,, programowanie oraz wiele innych). Niegdyś funkcjonowała pod nazwą „Agencja Interaktywna 4 Faces”, jednak z uwagi na dynamiczny rozwój firmy oraz zmianę kierunku działa, nazwa została zmieniona na „Strategie Rekalmy” (powodem zmiany było odejście od standardowych technicznych usług reklamowych po to, aby skupić się planowaniu strategicznym oraz wdrażaniu planów w życiu). 

 

Rafał Gnatiuk
Strateg Reklamowy

 • Wykształcenie ekonomiczne (Uniwersytet Warszawski)
 • Studia MBA Biznes
 • Szkoła Mistrzów Reklamy
  – Strateg marki
  – Media planner
 • 8 lat doświadczenia w prowadzeniu kampanii reklamowych

Kluczowi klienci:

 

Marki które stworzyliśmy od podstaw:


Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i rozważasz możliwość zaplanowania oraz wdrożenia działań marketingowych lub innych usług reklamowych we współpracy z nami, nie zwlekaj z kontaktem.
Stale realizujemy różne projekty, dlatego chcielibyśmy poznać Twój biznes możliwie szybko po to – aby wygospodarować czas na pracę dla Ciebie.
Nie wahaj się również skontaktować z nami, aby dopytać o szczegóły naszej oferty.
To przecież nic nie kosztuje!

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami!

Dołącz do naszej
Biznesowej Społeczności!

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymaj dostęp do inspirującego materiału video, aby poznać historię Piotra i jego niesamowitej strategii marketingowej.